Hakkımızda

Mazakoğlu Et Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti. aile şirketi olarak 1920 yılında kurulmuştur. Mazakoğlu ailesinin dördüncü kuşağı olarak firmamızı daha ileriye taşımak adına portföyümüzü genişletiyoruz. 1920 yılından 1985 yılına kadar hayvan yetiştirme, damızlık üretim ile mesleki yaşamımıza devam ettik.

1985 yılında Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde et ve et ürünleri satış mağazamızı hizmete açtık. 1997 yılında Emirdağ’da 100 metrekarelik şarküterimizle ticari hayatımıza devam ettik. 2010 yılında Afyonkarahisar Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nde 6000 metrekare alan üzerine 1200 metrekare kapalı alanı olan Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk yatırımcısı olarak "Yüzyıl Et ve Et Ürünleri" fabrikamızın temelini attık. 2011 yılının ilk çeyreğinden itibaren et entegre tesisimizde en son teknolojiyle oluşturduğumuz makine parkurumuzda ve ekipmanlarımızla; hijyenik bir ortamda helal kesimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

1920’den bu yana üretim alanındaki deneyimimizle küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımızın yetiştiriciliğini firmamıza ait çiftliklerde gerçekleştiriyoruz. Yatırımlarımızı hayvancılık üzerine yapmaya devam ederken; 2012 yılından itibaren 40 bin metrekare üzerine 3 bin metrekare kapalı alanda MDG Tarım ve Hayvancılık Ltd.Şti.’ne ait çiftliğimizde faaliyetlerimize başlayacağız. Yüzyıl Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisimizde ISO 9001, ISO 2200 ve Helal Gıda sertifikalarımız mevcuttur.

Son olarak "İnsanımızın ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve bunun için çalışıyoruz."Cengiz DEMİRKAPU

Yüzyıl Et ve Et Ürünleri A.Ş.

Genel Müdür